Marketplace

Coaches

Револуционерен концепт на водени тренинзи или т.н. remote coaching. Зошто треба да избереш воден тренинг со тренер:

 1. Погодност: Можност да пристапиш до вежбање и насоки во секое време, на кое било место, одговарајќи на твојот распоред.
 2. Персонализација: Можност да добиеш план за вежбање според твоите цели и потребите.
 3. Ефективност: Тренерот е многу подостапен од 1:1 сесиите во сала.
 4. Разновидност: Пристап до широк спектар на тренинзи и вежби преку апликацијата.
 5. Одговорност: Редовни забелешки и следење на напредокот што ќе те држи мотивиран/а.
 6. Флексибилност: Можност да менуваш тренер или тренинзи без да се чувстуво на вина.
 7. Приватност: Никој не мора да знае со кого вежбаш.
 8. Патување: Погодно за чести патници кои сакаат да одржат континуитет во вежбање.
 9. Заедница: Социјални функционалности и опции за поврзување со истомисленици.

Како функционира?

 1. Избери си тренер
 2. Купи ја неговата програма
 3. Следи ги инструкциите на твојот емаил. Преземи ја MyFitKit мобилната апликација и најави се.
 4. Вежбај ги зададените тренинзи, комуницирај 24/7 со твојот тренер и следи си го прогресот.

Sky Wellness

Прв и единствен community fitness & health club во главниот град, каде на едно место може да уживате во спа центар, базен, студио за масажи, фитнес центар, мултуфункционален фитнес, food and fresh бар, детска школа за пливање, персонални тренинзи … лоциран во висококатниците „Џевахир Скај Сити“ во општина Аеродром, Скопје, на булевар „Србија“ и „Трета Македонска Бригада“ кој овој центар го прави лесно достапен за жителите на повеќе скопски општини како Аеродром, Центар, Кисела Вода, Гази Баба, Чаир … На повеќе од 2.000 метри квадратни, со современ систем за вентилација, ладење и греење, место кое со секоја нова година го посетуваат се повеќе клиенти … Со секој нов ден, растеме и се менуваме заедно. Новитетите и кретивниот пристап кон работата се наша одлика, сето тоа во консултација со секој еден наш посетител.

Palestra Fitness Center

На површина од над 1.000 м2, „Palestra Fitness Center“ е новото омилено место во градот за сите вљубеници во фитнесот. Поставен на совршена локација во новоотворениот трговски центар East Gate Mall, со сопствена тераса со магичен поглед, фитнес центарот „Palestra“ ќе ви овозможи уживање во сите придобивки што ги нудат новитетите во фитнес светот. Целосно опремен со модели од најновата палета на светскиот бренд во фитнес индустријата „Technogym“.

ATG Macedonia

•Прва официјална @athletictruthgroup сала за вежбање во светот

•Систем на вежби создаден од @kneesovertoesguy

•Движете се подобро и без болка!

Nutrition Plans

Оваа веб-страница користи колачиња за да осигури дека ќе добиете најдобро искуство на нашиот веб-сајт. Прочитајте повеќе