Sky Wellness

Прв и единствен community fitness & health club во главниот град, каде на едно место може да уживате во спа центар, базен, студио за масажи, фитнес центар, мултуфункционален фитнес, food and fresh бар, детска школа за пливање, персонални тренинзи … лоциран во висококатниците „Џевахир Скај Сити“ во општина Аеродром, Скопје, на булевар „Србија“ и „Трета Македонска Бригада“ кој овој центар го прави лесно достапен за жителите на повеќе скопски општини како Аеродром, Центар, Кисела Вода, Гази Баба, Чаир … На повеќе од 2.000 метри квадратни, со современ систем за вентилација, ладење и греење, место кое со секоја нова година го посетуваат се повеќе клиенти … Со секој нов ден, растеме и се менуваме заедно. Новитетите и кретивниот пристап кон работата се наша одлика, сето тоа во консултација со секој еден наш посетител.

Оваа веб-страница користи колачиња за да осигури дека ќе добиете најдобро искуство на нашиот веб-сајт. Прочитајте повеќе