Palestra Fitness Center

На површина од над 1.000 м2, „Palestra Fitness Center“ е новото омилено место во градот за сите вљубеници во фитнесот. Поставен на совршена локација во новоотворениот трговски центар East Gate Mall, со сопствена тераса со магичен поглед, фитнес центарот „Palestra“ ќе ви овозможи уживање во сите придобивки што ги нудат новитетите во фитнес светот. Целосно опремен со модели од најновата палета на светскиот бренд во фитнес индустријата „Technogym“.

Оваа веб-страница користи колачиња за да осигури дека ќе добиете најдобро искуство на нашиот веб-сајт. Прочитајте повеќе