Месечен програм без пристап до сала

MKD 4.800,00
inc. VAT 18%

Moves експертите се достапни и онлајн. Преку видео чет или консултација во нашето фитнес студио, тим од тренери, физиотерапевти и нутриционисти, создава месечна програма за тренинг и исхрана, фокусирана на твои потреби. Тие го реализираат твоето фитнес искуство преку постојаната online чет поддршка.

Select and option before adding the product to the cart
Оваа веб-страница користи колачиња за да осигури дека ќе добиете најдобро искуство на нашиот веб-сајт. Прочитајте повеќе