Месечен програм со пристап до сала

MKD 11.800,00
inc. VAT 18%

Дојди во Moves фитнес студио и движи со тим од тренери, физиотерапевти и нутриционисти. Прошири го твоето фитнес искуство и online, преку следење на персонализирана, месечна програма за тренинг и исхрана. Moves експертите се достапни и преку постојаната online чет поддршка.

Select and option before adding the product to the cart
Оваа веб-страница користи колачиња за да осигури дека ќе добиете најдобро искуство на нашиот веб-сајт. Прочитајте повеќе